Kontakt

Prodané byty 3+kk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

3+kk

115 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 81 m²Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²
Prodaný  byt 3+kk 81 m²

Prodaný byt 3+kk 81 m²

Tuřany 123, Tuřany

4 690 000 Kč

57 901 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

nábřeží Jana Palacha 1026/22, Karlovy Vary

3 850 000 Kč

3 300 000 Kč

45 205 Kč/m2

Prodáno 27.5.2024

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Jana Palacha 1217, Mladá Boleslav II

4 590 000 Kč

62 877 Kč/m2

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Armádní 878, Milovice - Mladá

4 500 000 Kč

69 231 Kč/m2

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  byt 3+kk 88 m²Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²
Prodaný  byt 3+kk 88 m²

Prodaný byt 3+kk 88 m²

Havlíčkova 2605/9, Cheb

4 700 000 Kč

4 100 000 Kč

46 591 Kč/m2

1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické