Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

1 342 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 33 m²Prodaný  byt 2+kk 33 m²
Prodaný  byt 2+kk 33 m²
Prodaný  byt 2+kk 33 m²

Prodaný byt 2+kk 33 m²

Mlýnská 578/7, Liberec IV-Perštýn

3 390 000 Kč

102 727 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 908 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Jiráskovo nábř. 1555/7, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

74 627 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  byt 1+1 42 m²Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²
Prodaný  byt 1+1 42 m²

Prodaný byt 1+1 42 m²

Stará osada 3975/25, Brno - Židenice

4 700 000 Kč

111 905 Kč/m2

Prodáno 18.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Opavská 1124/74, Ostrava - Poruba

4 600 000 Kč

64 789 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

alej Svobody 1397/29a, Plzeň 1 - Severní Předměstí

4 790 000 Kč

97 755 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Slepá 319, Hostouň

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

77 969 Kč/m2

Prodáno 17.7.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Slovenská 291, Holešov - Všetuly

3 920 000 Kč

3 825 000 Kč

53 125 Kč/m2

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Jablonského 591/1, Plzeň - Východní Předměstí

3 200 000 Kč

82 051 Kč/m2

Prodáno 16.7.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

České armády 95/18, Litoměřice - Předměstí

3 700 000 Kč

67 273 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Švermova 1380/20, Beroun-Město

4 621 000 Kč

87 189 Kč/m2

1...495051...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 908 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické