Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 346 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Čs. legií 1872, Rakovník II

3 100 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šmaus
Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK
Realitní makléř: Jiří Šmaus

Jiří Šmaus

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY RAKOVNÍK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 906 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Poláčkova 3241/12, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 400 000 Kč

46 575 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Rubešova 1175, Pelhřimov

3 200 000 Kč

49 231 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 1+1 34 m²Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²
Prodaný  byt 1+1 34 m²

Prodaný byt 1+1 34 m²

Vitry 2223, Kladno - Kročehlavy

3 800 000 Kč

111 765 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Kaštanová 1304/7, Děčín I-Děčín

3 490 000 Kč

3 090 000 Kč

41 757 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Náchodská 2681/3, Tábor

4 340 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 4+1 76 m²Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²

Prodaný byt 4+1 76 m²

Kovářov 122, Kovářov

3 590 000 Kč

47 237 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Popelnicová 1051/46, Plzeň 4 - Doubravka

4 600 000 Kč

75 410 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Květnická 1630, Tišnov

3 630 000 Kč

100 833 Kč/m2

1...789...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 906 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické