Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

141 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 328 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 328 m², pozemek 528 m²

Klevetov 10, Letovice

8 990 000 Kč

7 500 000 Kč

22 866 Kč/m2

Realitní makléř: Ladislav Jaroš
Realitní kancelář: RE/MAX Pro lidi
Realitní makléř: Ladislav Jaroš

Ladislav Jaroš

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Pro lidi

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1799 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 1799 m²

Bohdalice 38, Bohdalice-Pavlovice

6 490 000 Kč

25 960 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 822 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 822 m²

Ponětovská 690/64, Šlapanice

7 990 000 Kč

6 990 000 Kč

70 606 Kč/m2

Prodáno 19.11.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 379 m²

Podlesná 2050/23, Brno - Líšeň

5 000 000 Kč

58 824 Kč/m2

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 1437 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 1437 m²

Bílý Vlk 219, Kobeřice u Brna

8 250 000 Kč

7 700 000 Kč

61 600 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 400 m²

Sedlec 262, Sedlec

5 550 000 Kč

31 006 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 301 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 301 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 301 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 301 m²

Čs. armády 1031/31, Břeclav - Poštorná

7 200 000 Kč

6 550 000 Kč

35 215 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 683 m²

Janečkova 681, Drnholec

8 750 000 Kč

8 300 000 Kč

61 481 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  dům 118 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 482 m²

Hrádek 75, Hrádek

5 995 000 Kč

50 805 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 359 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 359 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 359 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 359 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 359 m²

Lipová 1082, Moravská Nová Ves

8 990 000 Kč

62 000 Kč/m2

1...345...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů