Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

141 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  dům 95 m², pozemek 105 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 105 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 105 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 105 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 105 m²

Josefská 1146, Valtice

6 990 000 Kč

73 579 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.9.2025

Prodaný  dům 229 m², pozemek 478 m²Prodaný  dům 229 m², pozemek 478 m²
Prodaný  dům 229 m², pozemek 478 m²
Prodaný  dům 229 m², pozemek 478 m²

Prodaný dům 229 m², pozemek 478 m²

Dukelská 1375/28, Mikulov

9 000 000 Kč

8 500 000 Kč

37 118 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaný  dům 134 m², pozemek 315 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 315 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 315 m²

Habrovany 136, Habrovany

8 600 000 Kč

64 179 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 99 m², pozemek 440 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 440 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 440 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 440 m²

Sedlec 21, Sedlec

5 832 750 Kč

58 917 Kč/m2

Prodáno 16.9.2025

Prodaný  dům 142 m², pozemek 465 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 465 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 465 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 465 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 465 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem 904, Blatnice pod Svatým Antonínkem

7 500 000 Kč

52 817 Kč/m2

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  dům 165 m², pozemek 786 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 786 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 786 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 786 m²

Karlovská 182, Šanov

5 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 10.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 175 m²

Bezručova 1846/83, Mikulov

8 150 000 Kč

81 500 Kč/m2

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  dům 392 m², pozemek 889 m²Prodaný  dům 392 m², pozemek 889 m²
Prodaný  dům 392 m², pozemek 889 m²
Prodaný  dům 392 m², pozemek 889 m²

Prodaný dům 392 m², pozemek 889 m²

Morašice 82, Morašice

5 250 000 Kč

13 393 Kč/m2

Prodáno 1.9.2025

Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 364 m²

Hřbitovní 106/3, Brno - Líšeň

10 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²

Prodaný dům 152 m², pozemek 193 m²

Terezy Novákové 932/35a, Brno - Řečkovice

9 490 000 Kč

7 999 000 Kč

52 625 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
1...456...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů