Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

141 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.4.2025

Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 503 m²

Prodaný dům 82 m², pozemek 503 m²

Komořany 279, Komořany

8 500 000 Kč

103 659 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 245 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 245 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 245 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 245 m²

Rostěnice 183, Rostěnice-Zvonovice

7 500 000 Kč

72 816 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 805 m²

Práče 36, Práče

5 490 000 Kč

38 662 Kč/m2

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 838 m²

SNP 623/61, Břeclav - Charvátská Nová Ves

5 290 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1322 m²

Hlavní 57/10, Kostice

6 750 000 Kč

6 100 000 Kč

21 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 303 m²

Jabloňová 456, Suchohrdly

6 350 000 Kč

57 727 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 209 m²

Syrovice 384, Syrovice

9 890 000 Kč

9 690 000 Kč

96 900 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 879 m²

Prodaný dům 308 m², pozemek 879 m²

Podolí 298, Podolí

7 700 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 2740 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 2740 m²

Troskotovice 107, Troskotovice

5 850 000 Kč

24 580 Kč/m2

Prodáno 12.3.2025

Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 235 m², pozemek 548 m²

Prodaný dům 235 m², pozemek 548 m²

Zahradní 684, Rakvice

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

27 617 Kč/m2

1...8910...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 586 domů