Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.8.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 539 m²

Foerstrova 1027, Slavkov u Brna

9 990 000 Kč

8 600 000 Kč

86 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.8.2025

Prodaný  dům 167 m², pozemek 340 m²Prodaný  dům 167 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 340 m²

Prodaný dům 167 m², pozemek 340 m²

Břízová 261, Zaječí

9 450 000 Kč

8 050 000 Kč

48 204 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 15.8.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 609 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 609 m²

Stará osada 92, Zastávka

8 484 000 Kč

54 735 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 14.8.2025

Prodaný  dům 231 m², pozemek 852 m²Prodaný  dům 231 m², pozemek 852 m²
Prodaný  dům 231 m², pozemek 852 m²
Prodaný  dům 231 m², pozemek 852 m²

Prodaný dům 231 m², pozemek 852 m²

U Vodojemu 1273/30, Hustopeče

12 340 000 Kč

53 420 Kč/m2

Prodáno 14.8.2025

Prodaný  dům 190 m², pozemek 932 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 932 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 932 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 932 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 932 m²

Špitálská 736, Slavkov u Brna

5 050 000 Kč

26 579 Kč/m2

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 1210 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 1210 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1210 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1210 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 1210 m²

Olbramkostel 211, Olbramkostel

11 000 000 Kč

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodáno 8.8.2025

Prodaný  dům 107 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 200 m²

Křtiny 186, Křtiny

5 690 000 Kč

53 178 Kč/m2

Prodáno 31.7.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 840 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 840 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 840 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 840 m²

Šatov 87, Šatov

3 990 000 Kč

36 273 Kč/m2

Prodáno 30.7.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 548 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 548 m²

Habrovany 144, Habrovany

1 985 000 Kč

19 850 Kč/m2

Prodáno 29.7.2025

Prodaný  dům 294 m², pozemek 978 m²Prodaný  dům 294 m², pozemek 978 m²
Prodaný  dům 294 m², pozemek 978 m²
Prodaný  dům 294 m², pozemek 978 m²

Prodaný dům 294 m², pozemek 978 m²

Křtiny 180, Křtiny

9 190 000 Kč

31 259 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...121314...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů