Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 21. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 805 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 805 m²

Práče 36, Práče

5 490 000 Kč

38 662 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 572 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1233 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1233 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1233 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1233 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1233 m²

Újezd 88, Újezd

1 300 000 Kč

8 125 Kč/m2

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 525 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 525 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 525 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 525 m²

Lovčice 15, Lovčice

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1458 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1458 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1458 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1458 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1458 m²

Lubnice 18, Lubnice

3 500 000 Kč

2 860 000 Kč

28 600 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 838 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 838 m²

SNP 623/61, Břeclav - Charvátská Nová Ves

5 290 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1322 m²

Hlavní 57/10, Kostice

6 750 000 Kč

6 100 000 Kč

21 786 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 303 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 303 m²

Jabloňová 456, Suchohrdly

6 350 000 Kč

57 727 Kč/m2

Prodáno 20.3.2025

Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²
Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²
Prodaný  dům 249 m², pozemek 1169 m²

Prodaný dům 249 m², pozemek 1169 m²

Dlouhá 244, Šakvice

6 000 000 Kč

4 500 000 Kč

18 072 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 209 m²

Syrovice 384, Syrovice

9 890 000 Kč

9 690 000 Kč

96 900 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 953 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 953 m²

Bezkov 49, Bezkov

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

1...202122...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 572 domů