Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 464 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 464 m²

Slovácká 526/18, Tvrdonice

7 305 000 Kč

58 440 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 566 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 450 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 450 m²

Morkůvky 245, Morkůvky

7 290 000 Kč

31 974 Kč/m2

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 374 m²

Sušilova 447, Slavkov u Brna

3 400 000 Kč

22 667 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 252 m²

Drysice 150, Drysice

2 700 000 Kč

16 564 Kč/m2

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  dům 172 m², pozemek 1089 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 1089 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1089 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 1089 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 1089 m²

Třešňová 1620/21, Ivančice

17 500 000 Kč

101 744 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 350 m²

Syrovín 132, Syrovín

2 190 000 Kč

1 600 000 Kč

10 667 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 202 m², pozemek 332 m²Prodaný  dům 202 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 202 m², pozemek 332 m²

Prodaný dům 202 m², pozemek 332 m²

Vodova 1735/1, Brno - Královo Pole

15 600 000 Kč

77 228 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Nádeníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY 28
Realitní makléř: Jiří Nádeníček

Jiří Nádeníček

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY 28

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 434 m²

Prosiměřice 79, Prosiměřice

2 651 250 Kč

35 828 Kč/m2

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 144 m²

Budín 746/4, Rousínov - Slavíkovice

5 299 000 Kč

4 990 000 Kč

46 204 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²
Prodaný  dům 534 m², pozemek 721 m²

Prodaný dům 534 m², pozemek 721 m²

Husova 334/2, Mikulov

30 000 000 Kč

56 180 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...303132...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 566 domů