Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 282 m²

Kořískova 594/32, Brno - Řečkovice

10 950 000 Kč

10 690 000 Kč

82 231 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 572 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 572 m²

Hlavní 660/140, Břeclav - Poštorná

7 300 000 Kč

39 247 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 812 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 812 m²

Bohaté Málkovice 87, Bohaté Málkovice

4 850 000 Kč

4 100 000 Kč

60 294 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1000 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1000 m²

Brněnská 1282, Mutěnice

7 999 000 Kč

83 323 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 814 m²

Příčky 318, Prace

13 490 000 Kč

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Prodáno 9.1.2026

Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 1270 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 1270 m²

Strážovice 33, Strážovice

2 950 000 Kč

2 490 000 Kč

13 105 Kč/m2

Prodáno 8.1.2026

Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 1417 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 1417 m²

Chrudichromy 6, Chrudichromy

6 200 000 Kč

5 900 000 Kč

41 259 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 470 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 470 m²

Tavíkovice 84, Tavíkovice

1 656 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Janovská
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Martina Janovská

Martina Janovská

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 297 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 297 m²

Rostěnice 181, Rostěnice-Zvonovice

9 700 000 Kč

73 485 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 558 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 558 m²

Tetčická 578, Rosice

15 990 000 Kč

12 800 000 Kč

62 439 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
1...456...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů