Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 21. 5. 2024

539 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.5.2025

Prodaný  dům 366 m², pozemek 710 m²Prodaný  dům 366 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 710 m²
Prodaný  dům 366 m², pozemek 710 m²

Prodaný dům 366 m², pozemek 710 m²

Kostelní Střimelice 14, Stříbrná Skalice

13 240 000 Kč

36 175 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 7.5.2025

Prodaný  dům 268 m², pozemek 1175 m²Prodaný  dům 268 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 268 m², pozemek 1175 m²

Prodaný dům 268 m², pozemek 1175 m²

Melantrichova 244, Rožďalovice

6 500 000 Kč

24 254 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 429 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 429 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 429 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 429 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 429 m²

Černuc 103, Černuc

2 290 000 Kč

2 250 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 213 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 338 m²

Pod Šachtou 936, Zdice

8 495 000 Kč

39 883 Kč/m2

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 279 m², pozemek 2016 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 2016 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 2016 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 2016 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 2016 m²

Žitná 271, Hlásná Třebaň

21 290 000 Kč

17 500 000 Kč

62 724 Kč/m2

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 65 m², pozemek 2392 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 2392 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 2392 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 2392 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 2392 m²

Slavošov 39, Slavošov

2 500 000 Kč

1 950 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1051 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1051 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1051 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1051 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1051 m²

Olivová 1413, Kamenice - Olešovice

17 500 000 Kč

15 150 000 Kč

54 107 Kč/m2

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 222 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 222 m²

Lužická 2113/8, Mělník

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 780 m²

Na Příštipku 62, Nehvizdy

10 800 000 Kč

67 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 28.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 882 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 882 m²

Důl Jan 758, Libušín

7 900 000 Kč

60 769 Kč/m2

1...293031...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 274 domů