Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 19. 5. 2024

540 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 857 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 857 m²

Jižní 360, Kněževes

7 993 000 Kč

57 093 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 117 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 117 m², pozemek 1184 m²

Keblov 67, Keblov

3 600 000 Kč

30 769 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 133 m², pozemek 810 m²Prodaný  dům 133 m², pozemek 810 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 810 m²
Prodaný  dům 133 m², pozemek 810 m²

Prodaný dům 133 m², pozemek 810 m²

Masečín 229, Štěchovice

12 950 000 Kč

11 950 000 Kč

89 850 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 785 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 785 m²

Pod Rozhlednou 669, Jílové u Prahy

17 250 000 Kč

112 013 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 252 m²

K Horce 254, Pchery - Humny

3 940 000 Kč

44 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1077 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1077 m²

Nové Ouholice 50, Nová Ves

4 700 000 Kč

23 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1038 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1038 m²

Dolní Hbity, okres Příbram

5 572 222 Kč

27 861 Kč/m2

Realitní makléř: Markéta Jenčíková
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Markéta Jenčíková

Markéta Jenčíková

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 1991 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 1991 m²

Bylanská 110, Český Brod - Liblice

5 800 000 Kč

71 605 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 727 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 727 m²

Pod strání 222, Nelahozeves

2 700 000 Kč

21 600 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1115 m²

Táborská 179, Louňovice pod Blaníkem

4 350 000 Kč

27 188 Kč/m2

1...567...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 276 domů