Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

210 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 754 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

4 400 000 Kč

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Zbytiny 102, Zbytiny

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 829 m²

Budovatelská 822, Strakonice I

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

39 634 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 3428 m²

Jeznice ev. č. 32, Hluboká nad Vltavou

Neveřejná cena

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²
Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Prodej domu 271 m², pozemek 3395 m²

Česká 107, Horní Dvořiště

22 925 000 Kč

84 594 Kč/m2

Prodej domu 71 m²Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²
Prodej domu 71 m²

Prodej domu 71 m²

Veselská, Týn nad Vltavou

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 83 m²Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²

Prodej domu 83 m²

Domanín, Jindřichův Hradec

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

153, Kvilda

29 990 000 Kč

25 990 000 Kč

84 935 Kč/m2

1...91011...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů