Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

210 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 1048 m²

Cerhonice, okres Písek

8 690 000 Kč

7 490 000 Kč

61 393 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²
Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Prodej domu 282 m², pozemek 1607 m²

Ke Hřišti 696, Srubec

17 950 000 Kč

63 652 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 436 m²

Českých lesů 504, Strakonice II

6 750 000 Kč

6 250 000 Kč

54 825 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²
Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Prodej domu 840 m², pozemek 2253 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

8 970 000 Kč

7 940 000 Kč

9 452 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 338 m²

Lužnice 25, Lužnice

12 500 000 Kč

11 500 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 579 m²

Nosetín 9, Chyšky

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 289 m²

Mutěnice 14, Mutěnice

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

41 382 Kč/m2

1...8910...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 862 domů