Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

213 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 196 m²

Podolí 17, Radomyšl

2 490 000 Kč

31 125 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 2937 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

Neveřejná cena

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 700 000 Kč

48 454 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 170 m², pozemek 999 m²Prodej domu 170 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 999 m²

Horní 107, Hůry

9 795 000 Kč

9 740 000 Kč

57 294 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 2758 m²

Strážkovice, okres České Budějovice

10 490 000 Kč

60 287 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 178 m²Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²
Prodej domu 178 m²

Prodej domu 178 m²

Hlinická 1450/8, Tábor

11 490 000 Kč

10 990 000 Kč

61 742 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1922 m²

Drahotěšice 81, Drahotěšice

6 363 000 Kč

42 420 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Hrudkov 2, Vyšší Brod

8 850 000 Kč

17 700 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²

Březí, Zhoř

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

57 475 Kč/m2

1...171819...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů