Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

213 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 397 m²

Raisova 403, Strakonice I

7 900 000 Kč

59 848 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Tyršovo nábřeží 474, Trhové Sviny

6 500 000 Kč

81 250 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 203.8 m²Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²
Prodej domu 203.8 m²

Prodej domu 203.8 m²

Zahradní 383, Hrdějovice

13 500 000 Kč

66 241 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Rožmitál na Šumavě ev. č. 5, Rožmitál na Šumavě

5 320 000 Kč

38 273 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²
Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²
Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²

Prodej zemědělské usedlosti 400 m², pozemek 1532 m²

Netolická 158, Lhenice

Neveřejná cena

Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1762 m²

Na Švajce 205, Srubec

9 500 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1158 m²

Benešov nad Černou, okres Český Krumlov

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej domu 183 m², pozemek 625 m²Prodej domu 183 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 625 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 625 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 625 m²

Spojovací 135, Jindřichův Hradec - Radouňka

13 890 000 Kč

12 990 000 Kč

70 984 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej vily 183 m², pozemek 625 m²Prodej vily 183 m², pozemek 625 m²
Prodej vily 183 m², pozemek 625 m²
Prodej vily 183 m², pozemek 625 m²

Prodej vily 183 m², pozemek 625 m²

Spojovací 135, Jindřichův Hradec - Radouňka

13 890 000 Kč

12 990 000 Kč

70 984 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²
Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Prodej domu 52 m², pozemek 168 m²

Volyňská 112, Strakonice - Přední Ptákovice

3 000 000 Kč

2 800 000 Kč

53 846 Kč/m2

1...181920...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů