Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

213 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 96 m², pozemek 2136 m²Prodej domu 96 m², pozemek 2136 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 2136 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 2136 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 2136 m²

Budíškovice, okres Jindřichův Hradec

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140.51 m²Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²
Prodej domu 140.51 m²

Prodej domu 140.51 m²

České Velenice

7 250 000 Kč

51 598 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 805 m²

Cerhonice, okres Písek

Neveřejná cena

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 851 m²

Cerhonice, okres Písek

8 990 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Komenského 483, České Velenice

10 300 000 Kč

9 990 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 559 m²

Švermova 135, Horní Planá

Neveřejná cena

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1281 m²

Mokré 90, Litvínovice

12 800 000 Kč

12 250 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 810 m²

Pastviny, České Velenice

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

32 955 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 307 m²

Smrková 1114, Srubec

11 800 000 Kč

11 490 000 Kč

90 472 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Lipno nad Vltavou 121, Lipno nad Vltavou

20 000 000 Kč

74 074 Kč/m2

1...678...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů