Domy na prodej v kraji Jihočeský kraj

213 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 182 m²

Lipno nad Vltavou 121, Lipno nad Vltavou

20 000 000 Kč

74 074 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Sepekov, okres Písek

4 400 000 Kč

3 990 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Máchova 606, Strakonice I

6 900 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 365 m²

Frymburk, okres Český Krumlov

10 490 000 Kč

9 490 000 Kč

98 854 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

3 500 000 Kč

19 663 Kč/m2

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²
Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Prodej domu 900 m², pozemek 910 m²

Chlumecká 188, Stráž nad Nežárkou

9 990 000 Kč

11 100 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²
Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Prodej domu 564 m², pozemek 1254 m²

Žďár, Žďár

3 250 000 Kč

3 100 000 Kč

5 496 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 2235 m²

Kyselov 1, Vyšší Brod - Dolní Jílovice

6 800 000 Kč

6 250 000 Kč

15 625 Kč/m2

Prodej domu 104 m²Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²
Prodej domu 104 m²

Prodej domu 104 m²

16, Bernartice

5 500 000 Kč

5 490 000 Kč

52 788 Kč/m2

1...789...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 863 domů