Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 156 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 1915 m²

Slup - Oleksovičky, okres Znojmo

3 290 000 Kč

40 122 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1264 m²

Hluboké Dvory 17, Hluboké Dvory

4 443 495 Kč

44 435 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Foerstrova 1000, Slavkov u Brna

3 170 000 Kč

23 835 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Hodonín 33, Hodonín

3 580 000 Kč

25 571 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 491 m²

Kravsko, okres Znojmo

4 100 000 Kč

30 827 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Hodonínská, Prušánky

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

190 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 156 domů