Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 354 m², pozemek 525 m²Prodej vily 354 m², pozemek 525 m²
Prodej vily 354 m², pozemek 525 m²
Prodej vily 354 m², pozemek 525 m²

Prodej vily 354 m², pozemek 525 m²

Březinova 757/31, Brno - Žabovřesky

Neveřejná cena

Realitní makléř: David Vašíček
Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.
Realitní makléř: David Vašíček

David Vašíček

4.8

Realitní kancelář: ALVA REAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 075 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 706 m²

Dolní Loučky, okres Brno-venkov

10 490 000 Kč

100 865 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 592 m²

Podsedky, Prušánky

7 620 000 Kč

51 486 Kč/m2

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²
Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Prodej domu 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 265 m²

Žatčany, okres Brno-venkov

3 900 000 Kč

37 864 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 499 m²

Louka, okres Hodonín

2 290 000 Kč

10 409 Kč/m2

1...141516...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 075 domů