Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1056 m²

Prosiměřice 6, Prosiměřice

3 393 600 Kč

2 545 200 Kč

30 665 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 063 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 1229 m²

Starovičky 281, Starovičky

17 525 000 Kč

121 701 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 995 000 Kč

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Alšova, Vyškov-Město

5 490 000 Kč

4 300 000 Kč

53 750 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 684 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín

3 200 000 Kč

2 200 000 Kč

7 719 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Odrůvky 44, Studnice

1 490 000 Kč

999 000 Kč

39 960 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

1...131415...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 063 domů