Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 070 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Žerotice 23, Žerotice

3 495 000 Kč

47 877 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 223 m²Prodej domu 152 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 223 m²

Zahradní, Zaječí

Neveřejná cena

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 831 m²

Na Bažantnici, Bzenec

8 550 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 485 m²

Klentnice 8, Klentnice

12 750 000 Kč

10 999 000 Kč

54 721 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 2000 m²

Suchov, okres Hodonín

8 690 000 Kč

45 497 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 293 m²

Tišnovská Nová Ves, okres Brno-venkov

7 500 000 Kč

7 490 000 Kč

33 891 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 212 m²

Vlasatice 131, Vlasatice

10 508 550 Kč

10 208 550 Kč

75 619 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

1...212223...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 070 domů