Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 596 m²

Vřesovice, okres Hodonín

5 150 000 Kč

22 489 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 057 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 342 m²

Ivančice ev. č. 1625, Ivančice

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²
Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Prodej domu 357 m², pozemek 938 m²

Podivín, okres Břeclav

8 950 000 Kč

25 070 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 1220 m²

Česká, okres Brno-venkov

16 000 000 Kč

74 766 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 516 m²

Pinďulky, Vranovice

Neveřejná cena

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 612 m²

Hajany 231, Hajany

16 000 000 Kč

93 023 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

1...202122...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 057 domů