Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 770 m²

nám. Osvoboditelů 258, Velké Bílovice

14 990 000 Kč

11 490 000 Kč

32 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 292 m²Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²
Prodej domu 292 m²

Prodej domu 292 m²

84, Kučerov

15 990 000 Kč

54 760 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²
Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Prodej domu 420 m², pozemek 1238 m²

Jevišovice 300, Jevišovice

13 900 000 Kč

33 095 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1093 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1093 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1093 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1093 m²

Blatnice pod Svatým Antonínkem 351, Blatnice pod Svatým Antonínkem

Neveřejná cena

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Kostice

7 990 000 Kč

66 033 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 942 m²

Velkomoravská, Moravský Písek

5 100 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Gordana Bilecová
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Gordana Bilecová

Gordana Bilecová

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

4 490 000 Kč

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...252627...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů