Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 240 m²Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²
Prodej domu 240 m²

Prodej domu 240 m²

Chodská, Břeclav

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²
Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²
Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²

Prodej vily 207 m², pozemek 1785 m²

Luleč, Luleč

Neveřejná cena

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

10 990 000 Kč

99 909 Kč/m2

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

49, Vyškov

2 490 000 Kč

26 211 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

17 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 2505 m²

1. května, Mikulov

19 990 000 Kč

14 990 000 Kč

48 355 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

Hlavní 4/7, Břeclav - Poštorná

6 000 000 Kč

44 444 Kč/m2

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 82 m²

Hybešova 325, Újezd u Brna

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

81 940 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 300 m²Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²
Prodej domu 300 m²

Prodej domu 300 m²

Hlavní 28/67, Břeclav - Poštorná

Neveřejná cena

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

1...242526...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů