Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²
Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Prodej domu 394 m², pozemek 286 m²

Na Mýtě 86, Rosice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 075 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²
Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Prodej projektu 101 m², pozemek 310 m²

Svinošice, okres Blansko

10 450 000 Kč

103 465 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²
Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Prodej projektu 102 m², pozemek 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

6 990 000 Kč

68 529 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 1401 m²

Tyršova 81/30, Kuřim

13 900 000 Kč

39 714 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 598 m²

1. máje, Želešice

12 300 000 Kč

64 737 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²
Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Prodej domu 381 m², pozemek 1041 m²

Hostim, okres Znojmo

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

6 535 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...345...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 075 domů