Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 155 m²

Bartošova 1276/10, Hodonín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1521 m²

Zahradní 907, Mutěnice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 437 m²

Zákoutí 28, Ostrovačice

Neveřejná cena

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 636 m²

Dolní Loučky, okres Brno-venkov

12 900 000 Kč

11 750 000 Kč

69 118 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice, okres Hodonín

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 915 m²

Slup, okres Znojmo

9 845 000 Kč

8 700 000 Kč

43 500 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 11689 m²

Deštná, okres Blansko

8 730 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1146 m²

Legionářská 468, Jedovnice

10 260 000 Kč

81 429 Kč/m2

1...456...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 076 domů