Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²

Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²

Palackého náměstí, Hořice

6 980 000 Kč

6 580 000 Kč

31 787 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 2861 m²

Martínkovice, okres Náchod

1 680 000 Kč

1 490 000 Kč

29 800 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2354 m²

Radkyně 27, Nová Paka

7 500 000 Kč

7 400 000 Kč

49 333 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 1258 m²

Velké Svatoňovice 355, Velké Svatoňovice

6 590 000 Kč

5 990 000 Kč

35 868 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 422 m²

Žižkova 194, Chlumec nad Cidlinou III

6 980 000 Kč

46 533 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů