Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 1073 m²

Drtinova 313/53, Hradec Králové - Svobodné Dvory

7 500 000 Kč

66 964 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1136 m²

Velký Dřevíč 77, Hronov

2 290 000 Kč

15 267 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Lipovka 50, Rychnov nad Kněžnou

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 917 m²

Nádražní 318, Železnice

6 900 000 Kč

94 521 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 253 m²

Barákova 935, Hořice

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4685 m²

Heřmanice, okres Náchod

5 250 000 Kč

26 250 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Brdo 35, Stará Paka

12 880 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

K Zastávce 164/36, Hradec Králové - Pouchov

7 499 000 Kč

57 244 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Na Nábřeží 129, České Meziříčí

7 200 000 Kč

6 800 000 Kč

54 839 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Sobčice 108, Sobčice

5 290 000 Kč

34 351 Kč/m2

1...456...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů