Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Na stávku 245, Smidary

6 200 000 Kč

5 990 000 Kč

27 604 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Tomáše Svobody 450, Kopidlno

4 840 000 Kč

28 140 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Krkonošská 102, Janské Lázně

18 800 000 Kč

17 700 000 Kč

52 212 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 728 m²

Dalesov 273, Smidary

5 614 511 Kč

36 938 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 877 m²

Ke Křížku, Hradec Králové

13 998 000 Kč

12 100 000 Kč

60 500 Kč/m2

Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²
Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²

Prodej domu 173 m², pozemek 1433 m²

J. A. Komenského 114, Žacléř

7 599 000 Kč

6 800 000 Kč

39 306 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

11 900 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 108.4 m²Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²

Prodej domu 108.4 m²

Choteč, Jičín

6 300 000 Kč

58 118 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²
Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²
Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²

Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²

Sluneční stráň 310, Svoboda nad Úpou

13 890 000 Kč

12 980 000 Kč

33 028 Kč/m2

1...8910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů