Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 123 m², pozemek 1118 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1118 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1118 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1118 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1118 m²

Vysoká Srbská 47, Vysoká Srbská

3 999 000 Kč

32 512 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Smetanova 363, Police nad Metují - Velká Ledhuje

4 200 000 Kč

21 320 Kč/m2

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 382 m², pozemek 521 m²

Palackého 71, Chlumec nad Cidlinou III

11 790 000 Kč

30 864 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Prodej domu 368 m², pozemek 291 m²

Třída Čsl. armády 4, Nový Bydžov

7 950 000 Kč

7 700 000 Kč

20 924 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Hajnice 120, Hajnice

6 999 000 Kč

60 861 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

9 700 000 Kč

48 990 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

Jeřice, Jičín

5 175 000 Kč

49 286 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Hradní, Nový Hrádek

3 299 000 Kč

31 419 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 546 m²

Radostov 18, Radostov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

47 594 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Dobřenice 36, Dobřenice

3 950 000 Kč

11 254 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
1...78910

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů