Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 806 m²

Soběšovice, okres Frýdek-Místek

Neveřejná cena

Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²
Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Prodej domu 670 m², pozemek 29000 m²

Lichnov, okres Nový Jičín

Neveřejná cena

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 995 m²

Za Tratí, Hradec nad Moravicí

14 700 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1105 m²

Odry, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 2251 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

3 490 000 Kč

14 542 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 719 m²

Příkopy, Kobeřice

9 990 000 Kč

111 000 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Nad Přehradou, Bílovec

6 990 000 Kč

30 391 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

3 990 000 Kč

41 563 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1056 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 299 000 Kč

42 935 Kč/m2

1...101112...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů