Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1361 m²

K Pile, Ostrava

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 128 m²Prodej domu 128 m²
Prodej domu 128 m²
Prodej domu 128 m²

Prodej domu 128 m²

204, Štáblovice

6 800 000 Kč

6 600 000 Kč

51 563 Kč/m2

Prodej domu 67 m²Prodej domu 67 m²
Prodej domu 67 m²
Prodej domu 67 m²

Prodej domu 67 m²

Ve Finských 305, Petřvald

3 669 400 Kč

3 390 000 Kč

50 597 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 950 m²Prodej domu 102 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 950 m²

Palkovice - Myslík

7 980 000 Kč

7 490 000 Kč

73 431 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej projektu 84 m²Prodej projektu 84 m²
Prodej projektu 84 m²
Prodej projektu 84 m²

Prodej projektu 84 m²

Životická, Havířov

4 300 000 Kč

51 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej projektu 89 m²Prodej projektu 89 m²
Prodej projektu 89 m²
Prodej projektu 89 m²

Prodej projektu 89 m²

Suvorovova, Nový Jičín

4 200 000 Kč

47 191 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej projektu 112 m²Prodej projektu 112 m²
Prodej projektu 112 m²
Prodej projektu 112 m²

Prodej projektu 112 m²

Vítkovická, Ostrava

5 200 000 Kč

46 429 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...161718

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů