Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 1161 m²

Chalupníkova, Ostrava

13 230 000 Kč

72 295 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 680 m²

Lomnice, Lomnice

1 390 000 Kč

10 146 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Vodní důl, Vřesina

5 949 000 Kč

5 499 000 Kč

19 710 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodej domu 235 m²Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²
Prodej domu 235 m²

Prodej domu 235 m²

Na Posmykově, Stará Ves nad Ondřejnicí

16 500 000 Kč

70 213 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

Pržno, Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

17 157 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 120 m²

Joži Davida, Opava

6 250 000 Kč

5 970 000 Kč

52 368 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Zauličí, Štramberk

2 990 000 Kč

2 199 000 Kč

18 325 Kč/m2

1...161718

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů