Domy na prodej v kraji Olomoucký kraj

114 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Rýmařovská 500/3, Šternberk

6 290 000 Kč

28 462 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Třeština, okres Šumperk

5 990 000 Kč

33 278 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Slavíčkova 5/7, Šumperk

10 800 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²
Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²
Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²

Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²

Hranice, okres Přerov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Jesenická 234, Rapotín

7 890 000 Kč

44 576 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Bukovany 64, Bukovany

5 490 000 Kč

38 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...789...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 646 domů