Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

147 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2168 m²

K Bažantnici, Šťáhlavy

16 960 000 Kč

106 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1844 m²

Sluhov 2, Kolinec

4 990 000 Kč

11 089 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 347 m²

Postřekov, okres Domažlice

2 590 000 Kč

2 390 000 Kč

22 547 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 261 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

2 800 000 Kč

1 900 000 Kč

9 268 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1362 m²

Nezdice na Šumavě 173, Nezdice na Šumavě

4 990 000 Kč

19 416 Kč/m2

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 159 m²

U Křížku 897, Vejprnice

10 590 000 Kč

8 800 000 Kč

57 516 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 790 m²

Příšov, okres Plzeň-sever

15 490 000 Kč

121 969 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1932 m²

Revoluční 811, Nýřany

12 300 000 Kč

68 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Pod Nádražím, Chrást

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Dolní náves 14, Heřmanova Huť - Dolní Sekyřany

4 700 000 Kč

4 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
1...111213...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů