Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

147 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 269 m²

Postřekov 12, Postřekov

5 199 000 Kč

34 660 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 1452 m²

Manětín 147, Manětín

6 490 000 Kč

19 726 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 473 m²

Svojšín 16, Svojšín

2 255 000 Kč

1 850 000 Kč

7 198 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 869 m²

Pod Valem, Blovice

9 870 000 Kč

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 292 m², pozemek 1235 m²

Nové Mitrovice 97, Nové Mitrovice

7 999 000 Kč

7 399 000 Kč

25 339 Kč/m2

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 1300 m²

Na stráni 63, Horšovský Týn - Velké Předměstí

10 790 000 Kč

8 990 000 Kč

26 287 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 458 m²

Řičákova 1445, Přeštice

12 990 000 Kč

12 690 000 Kč

78 820 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 800 m²

Polní 785, Líně

12 999 990 Kč

12 490 000 Kč

120 096 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 1232 m²

Chotíkov, Chotíkov

8 900 000 Kč

45 178 Kč/m2

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 1542 m²

Vlčí jáma 367, Zbiroh

5 890 000 Kč

4 490 000 Kč

34 806 Kč/m2

1...12131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů