Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

147 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 4254 m²

Hradčany 88, Chlumčany

9 999 000 Kč

44 440 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Bonětičky 3, Stráž

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

16 071 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

K Cihelně, Vejprnice

12 990 000 Kč

88 367 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 276 m²Prodej domu 175 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 276 m²

Komenského, Chlumčany

Neveřejná cena

Prodej domu 220 m², pozemek 440 m²Prodej domu 220 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 440 m²

Svojšice 44, Petrovice u Sušice

6 297 000 Kč

28 623 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 2171 m²

Lhotka u Radnic, Lhotka u Radnic

10 490 000 Kč

7 990 000 Kč

38 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²
Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Prodej domu 253 m², pozemek 2026 m²

Číhošť 54, Číhošť

9 999 000 Kč

7 499 000 Kč

29 640 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 734 m²

Klatovy, okres Klatovy

7 959 400 Kč

7 894 000 Kč

33 880 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...131415

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů