Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 1117 m²Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²
Prodej domu, pozemek 1117 m²

Prodej domu, pozemek 1117 m²

U střelnice, Velké Předměstí, Horšovský Týn

7 500 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1401 m²

Malonice 31, Blížejov

3 460 000 Kč

37 204 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 523 m²

K Prokopávce 666/8, Plzeň 1 - Bolevec

12 000 000 Kč

98 361 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Prodej domu 314 m²Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²
Prodej domu 314 m²

Prodej domu 314 m²

Dlouhý Újezd, Tachov

4 999 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1500 m²

Přehýšov 26, Přehýšov

8 490 000 Kč

94 333 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 883 m²

náměstí 5. května 13, Holýšov

8 900 000 Kč

23 421 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 518 m²

Blatnice, okres Plzeň-sever

6 590 000 Kč

37 657 Kč/m2

1...345...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů