Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²
Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Prodej domu 203 m², pozemek 2621 m²

Bezděkov 22, Hradiště

8 900 000 Kč

43 842 Kč/m2

Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²
Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²

Prodej domu 397 m², pozemek 842 m²

Revoluční 24, Heřmanova Huť

Neveřejná cena

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 891 m²

Srní, okres Klatovy

8 350 900 Kč

49 123 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 680 m²

Jana Jáši, Sušice

9 250 000 Kč

77 083 Kč/m2

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Lázeňská, Konstantinovy Lázně

9 500 000 Kč

25 333 Kč/m2

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 265 m², pozemek 1212 m²

Na Štěbetce 883, Sušice II

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

48 679 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Tlucná 34, Horní Bělá

6 300 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 417 m²

Evansova, Plzeň

11 990 000 Kč

92 231 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

1...456...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů