Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 454 m²

Alešova, Rakovník

7 495 000 Kč

46 265 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 338 m²

Býkev 50, Býkev

9 390 000 Kč

67 071 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 309 m²

V. B. Třebízského 193, Klobuky

11 500 000 Kč

9 990 000 Kč

51 231 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 997 m²

28. října 1231, Kladno - Švermov

10 800 000 Kč

9 300 000 Kč

59 615 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

59, Neuměřice

7 990 000 Kč

53 267 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Na Drahách, Rynholec

8 490 000 Kč

56 600 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 316 m², pozemek 823 m²

Václava Ulmana, Stochov

9 900 000 Kč

31 329 Kč/m2

1...345...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů