Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 790 m²

Krátká 159, Všestary

9 990 000 Kč

66 600 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 638 m²

Petroupim 36, Petroupim

7 490 000 Kč

7 250 000 Kč

59 917 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice, okres Příbram

9 800 000 Kč

8 490 000 Kč

46 393 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 760 m²

Vojtěšská, Neratovice

13 790 000 Kč

8 790 000 Kč

62 786 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 319 m²

Vrchotovy Janovice 234, Vrchotovy Janovice

7 490 000 Kč

6 998 000 Kč

76 065 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 158 m²

Králův Dvůr, okres Beroun

9 599 000 Kč

9 299 000 Kč

98 926 Kč/m2

1...456...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů