Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

123 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 115 m²Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²
Prodej domu 115 m²

Prodej domu 115 m²

Pravonín

7 990 000 Kč

7 500 000 Kč

65 217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Čtyřkoly, okres Benešov

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

42 810 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 266 m²

Chocerady, okres Benešov

7 233 960 Kč

6 185 000 Kč

51 542 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 700 000 Kč

48 125 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 863 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

9 000 000 Kč

42 056 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 110 m²

Vinšova, Kročehlavy, Kladno

6 150 000 Kč

91 791 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Hyský
Realitní kancelář: Best-reality.cz
Realitní makléř: Radek Hyský

Radek Hyský

4.7

Realitní kancelář: Best-reality.cz
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

1...567...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 764 domů