Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

38 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 900 m²

Tyršova, Hulín

4 300 000 Kč

3 700 000 Kč

18 500 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1441 m²

Na Kamenci 454, Chvalčov

3 350 000 Kč

2 600 000 Kč

26 531 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 154 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 590 000 Kč

86 604 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 2200 m²

Malá Bystřice, okres Vsetín

4 973 000 Kč

38 254 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 214 domů