Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 993 m²

Zákostelí 64, Kralice na Hané

6 990 000 Kč

31 773 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Kelčice 141, Vranovice-Kelčice

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1394 m²

Olbramice 23, Olbramice

5 499 000 Kč

27 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1079 m²

Bohutín 148, Bohutín

8 900 000 Kč

17 800 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 2127 m²Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Sobotín, okres Šumperk

5 689 725 Kč

2 675 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej bytu 3+1 85 m²Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²
Prodej bytu 3+1 85 m²

Prodej bytu 3+1 85 m²

Sluneční 324/6, Křelov-Břuchotín - Křelov

5 500 000 Kč

5 200 000 Kč

61 176 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 877 m²

Na Nivách 283, Uničov

6 900 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Dolní, Prostějov

5 490 000 Kč

73 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí