Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 275 m²

Zámostí, Horní Moštěnice

6 990 000 Kč

33 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 143 m²

Kojetín, okres Přerov

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Okružní 963/39, Olomouc - Neředín

7 350 000 Kč

111 364 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Kladky, okres Prostějov

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prostějov, okres Prostějov

9 450 000 Kč

9 100 000 Kč

91 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3366 m²Prodej stavebního pozemku 3366 m²
Prodej stavebního pozemku 3366 m²
Prodej stavebního pozemku 3366 m²

Prodej stavebního pozemku 3366 m²

Loštice, okres Šumperk

6 732 000 Kč

2 000 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 856 m²Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²

Prodej domu, pozemek 856 m²

Mohelnická, Úsov, Úsov

8 390 000 Kč

8 190 000 Kč

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 375 m²

Svébohov 67, Svébohov

7 390 000 Kč

49 267 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 477 nemovitostí