Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Gen. Svobody 1217, Uničov

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 797 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Hvozd, okres Prostějov

1 690 000 Kč

14 083 Kč/m2

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

40 758 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 709 m²

Vítězná 1356/24a, Litovel

5 800 000 Kč

46 400 Kč/m2

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²
Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Prodej chalupy 239 m², pozemek 3108 m²

Ostružná, okres Jeseník

6 700 000 Kč

28 033 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Nádražní I 696, Velká Bystřice

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 635 m²Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²

Prodej stavebního pozemku 635 m²

Branná, okres Šumperk

2 790 000 Kč

4 394 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí 1234/13, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1492 m²

U Silnice, Přerov

5 800 000 Kč

5 690 000 Kč

29 947 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Šárka, Prostějov

4 056 000 Kč

62 400 Kč/m2

1...192021...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 797 nemovitostí