Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

280 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 785 m²Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²
Prodej domu, pozemek 785 m²

Prodej domu, pozemek 785 m²

Domašov, Bělá pod Pradědem

3 980 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 779 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²
Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²
Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²

Prodej vily 540 m², pozemek 1700 m²

Hranice, okres Přerov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 300 000 Kč

103 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 2170 m²

Jesenická 234, Rapotín

7 890 000 Kč

44 576 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 448 m²

Bukovany 64, Bukovany

5 490 000 Kč

38 392 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Dukelská 702, Uničov

4 390 000 Kč

48 778 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Pěnčín, okres Prostějov

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

24 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Gen. Svobody 1217, Uničov

3 490 000 Kč

51 324 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 232 m²

Hvozd, okres Prostějov

1 690 000 Kč

14 083 Kč/m2

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²
Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Prodej domu 66 m², pozemek 79 m²

Chrastice 8, Staré Město

2 690 000 Kč

40 758 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...181920...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 779 nemovitostí