Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 596 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 596 m²

Jundrovská 312/9, Brno - Komín

12 000 000 Kč

117 647 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 738 m²

Uhřice 108, Uhřice

3 345 000 Kč

35 968 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 414 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 414 m²

Mrštíkova 334, Rosice

8 890 000 Kč

98 778 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 890 m²

Čížovky 383, Bořitov

6 990 000 Kč

74 362 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1800 m²

Medlice 55, Medlice

3 300 000 Kč

11 579 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²
Prodaný  dům 458 m², pozemek 1168 m²

Prodaný dům 458 m², pozemek 1168 m²

Pekařská 98, Lednice

13 490 000 Kč

12 130 000 Kč

26 485 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 337 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 337 m²

Palackého 528/16, Břeclav - Charvátská Nová Ves

3 200 000 Kč

26 667 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 433 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 433 m²

Mírová 998, Velké Bílovice

6 600 000 Kč

22 759 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  dům 153 m², pozemek 535 m²Prodaný  dům 153 m², pozemek 535 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 535 m²
Prodaný  dům 153 m², pozemek 535 m²

Prodaný dům 153 m², pozemek 535 m²

Malinovského 625/2, Ivanovice na Hané

6 990 000 Kč

5 490 000 Kč

35 882 Kč/m2

1234...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů