Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 346 m²

Vrbice 249, Vrbice

3 999 000 Kč

28 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 196 m²

Slezská 655/3, Brno - Žabovřesky

13 085 000 Kč

181 736 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 931 m²

Hrádek 259, Hrádek

4 290 000 Kč

3 790 000 Kč

28 284 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 445 m²

Brod nad Dyjí 34, Brod nad Dyjí

4 100 000 Kč

3 900 000 Kč

29 104 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 308 m², pozemek 1502 m²

Kovalovice 237, Kovalovice

17 690 000 Kč

57 435 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1012 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1012 m²

Bohuslavice 4259, Kyjov

1 990 000 Kč

1 600 000 Kč

21 333 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²
Prodaný  dům 228 m², pozemek 4102 m²

Prodaný dům 228 m², pozemek 4102 m²

Javorník 268, Javorník

6 495 000 Kč

4 899 000 Kč

21 487 Kč/m2

123...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů